Treningstider 2019/2020

Ta gjerne kontakt med noen i trimgruppa hvis du har spørsmål.


Styrke/kondis med Trine mandager kl 19.00-20.30 Line 920 94 754, Trine 416 97 585

Innebandy 3-6 klasse onsdag kl 17:00-18:00
Innebandy 7-10 klasse onsdag kl 16:00-17:00
(6. klasse kan være med i begge gruppene om de ønsker)
Innebandy fra 10 klasse og oppover søndager kl 19-20. Ved spørsmål ang innebandy kontakt Reidar Bentsen 902 49 244 eller Eila 977 44 985

Basistrening for 3.- 6. klasse, tirsdag kl 18-19. Line 920 94 754
Basistrening for 7. klasse og oppover,  onsdag kl 19.00 - 20.00 Mari 907 64 860  


Knøttetrim, barn født 2019,2018,2017, 2016, 2015, tirsdag kl 17.15-18.00 Anne Ma 957 34 191, Per K 957 60 121
Barnetrim, barn født 2011, 2012, 2013, 2014 tirsdag kl 17.15-18:00. Karina 480 33 474

Styrketrening med Kari & Line, onsdag kl 20.00-21.00 Line 911 28 131, Kari 915 70 193

Friidretttstrening tirsdag 18:00 -19:00 i sommerhalvåret. Linn Flakk Tlf 414 03 942.

Vel møtt.

Line Skaar
Leder Trimgruppa
TRENINGSTIDER HØSTEN 2018/VÅREN 2019

Følgende treningstilbud og treningstider gjelder fra d.d

Ta gjerne kontakt med noen i trimgruppa hvis du har spørsmål.


Styrke/kondis med Trine mandager kl 19-20.30. Ruth 93445592, Trine 41697585

Innebandy 3-6 klasse tirsdager kl 18-19
Innebandy 7-10 klasse tirsdager kl 19-20
(6 klasse kan være med i begge gruppene om de ønsker)
Innebandy fra 10 klasse og oppover søndager kl 20-21. Ved spørsmål ang innebandy kontakt Reidar Bentsen 90249244 eller Eila 97744985

Basistrening for 3-6 klasse, gutter og jenter, onsdager kl 18-19. Ruth 93445592 eller Line 92094754
Basistrening for 7 klasse og oppover, gutter og jenter, onsdager kl 19-20. Ruth 93445592, Mari 90764860, Line 92094754


Knøttetrim, barn født 2018,2017, 2016, 2015, 2014,     tirsdager 17.15-18. Anne Ma 95734191, Per K 95760121
Barnetrim, barn født 2011, 2012, 2013, tirsdager 17.15-18. Karina 48033474

Styrketrening med Kari & Line, onsdager kl 20-21. Line 91128131, Kari 91570193

Hovedsponsorer